Zastoupení firem

Zastupujeme významné firmy v oblasti stavební chemie a stavebních materiálů, včetně aplikace a realizace.
Image

MAPEI

Firma Mapei založená v roce 1937 v Miláně je v současnosti předním světovým výrobcem lepicích tmelů a chemických výrobků pro stavebnictví. Od šedesátých let dvacátého století Mapei uplatňuje strategii internacionalizace za účelem maximálního přiblížení potřebám místních trhů a snížení dopravních nákladů na minimum.
Skupinu Mapei tvoří v současnosti 65 poboček s 62 výrobními závody, které působí na pěti kontinentech ve 30 zemích světa, z nichž každá je vybavena laboratoří kontroly jakosti. Kromě toho Mapei vytvořila po celém světě síť obchodně technických kanceláří ve všech významných zemích světa a nabízí hodnotný technický servis, který oceňují především projektanti, ale i profesionální realizační firmy.

Výrobky na obklady a dlažby

Moderní výrobky na obklady a dlažby z keramiky a přírodního kamene se snadnou aplikací, dlouhodobou trvanlivostí a vysokou spolehlivostí, jejichž vlastnosti a technické parametry jsou v souladu s EN 12004, EN 12002, EN 13888 a s označením CE.

Průmyslové podlahy

Podlahové systémy na bázi cementu, epoxidových a polyuretanových pryskyřic. Jejich použití je jednoduché, spolehlivé a nabízí široké možnosti uplatnění.

Ochranné a dekorativní nátěry a stěrky

Inovované výrobky pro dlouhotrvající, dokonalý a atraktivní vzhled povrchových úprav stavebních konstrukcí.

Výrobky pro lepení krytin a parket

Ucelený sortiment lepidel pro povlakové krytiny včetně výrobků pro přípravu podkladů.

Výrobky pro stavebnictví

Široký okruh výrobků umožňujících používání nejnovějších technologií a vyhovující všem potřebám při provádění stavebních konstrukcí a splňující současně i požadavky na dokonalý vzhled. Uplatňují se při novostavbách a rekonstrukcích vodohospodářských děl, mostů a dalších železničních i silničních staveb, při sanacích historických budov i v novodobé moderní architektuře.

Výrobky pro podzemní stavitelství

Výrobky určené speciálně pro tunelářské technologie nebo obecně stavby prováděné pod úrovní terénu a vody.

Výrobky pro dřevěné podlahy

Vysoce kvalitní lepidla, která umožňují dokonalejší, spolehlivější a bezpečnější postupy při lepení parket a přípravě podkladů.

Přísady do betonů a malt

Ucelený sortiment suchých maltových směsí splňujících požadované vlastnosti, dlouhodobou trvanlivost a náročné technické požadavky na mechanickou i chemickou odolnost betonů a malt. Systémy ve shodě s normou EN 934.

Intenzifikátory mletí cementu

Přísady zdokonalujících proces mletí cementu a zlepšující jeho užitné vlastnosti i výslednou kvalitu.
Image

Weber

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

Řešení pro fasády

Krášlení a zároveň i ochrana starých i nových fasád, v kombinaci barev a struktur. Současně respektování začlenění těchto staveb do okolí, brání v úvahu různé architektonické styly a zachování kulturního dědictví.

Řešení založená na technických maltách

Pro úsporu času, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. Usnadnění lepení, fixaci, spojování, tmelení a vyrovnání. Od drobných prací až po silnice a mosty, a to ve všech fázích stavby.

Řešení pro obklady a dlažby, přírodní kameny

Lepení všech druhů dlaždic na všechny druhy podkladů, ozdobné i technické spárování, ochrana proti vlhkosti a příprava pro úspěšnou a bezpečnou aplikaci.

Řešení pro podlahy

Komplexní řešení pro podlahové systémy, pro všechny typy podkladů, za pomocí všech druhů aplikací: ruční i strojní zpracování. Příprava podkladů pro podlahové kyrtiny, včetně penetrací.
Image

OMIFLEX

Firma OMIFLEX se zabývá výrobou akrylátových a silikonových fasádních omítek,barev v širokém spektru barevných provedení - a to ve vysoké kvalitě při bezkonkurenčních cenách. Omítky vyrábíme z velmi kvalitních surovin na základě osvědčených receptur mající původ v zemích EU (Německo, Francie) a splňují ty nejnáročnější normy stanovené v tomto oboru. Svědčí o tom výsledky laboratorních testů a certifikáty vydané TZÚS Praha a mnoho spokojených zákazníků. Díky speciální technologii a vyloučením všech zbytečných mezičlánků na cestě výrobku k zájemci, se snažíme o udržení cenové hladiny na co nejnižší možné úrovni.

DELAP - struktural

Tenkovrstvá fasádní omítka na bázi akrylátu a silikonu. Jsou paropropustné, světlostálé, omyvatelné a vysoce odolné proti povětrnostním vlivům, vhodné i do interiéru, cca 600 barevných odstínů.

DELAP - stěrka

Používá se k vyrovnávání nerovností podkladu a ke stabilizaci síťky na tepelně izolačních deskách před použitím omítek DELAP.

DELAP - speciál

Tahaná interiérová omítka na bázi akrylátu, vodu omyvatelná a paropropusná v široké škále barevných odstínů.

DELAP - penetra

Disperzní spojovací nátěr pod omítky DELAP barevný dle odstínu nanášené omítky.

DELAP - mozaika

Je vhodná jako dekorační prvek jak v exteriéru tak v interiéru (sokly, sloupy, pilíře). Je vysoce odolná proti povětrnostním vlivům a otěru, omyvatelná a paropropustná v širokém spektru barevných kombinací.

DELAP - fasádní barvy

Vysoce kvalitní fasádní nátěr v mnoha barevných odstínech, na bázi akrylátu a silikonu.
Image

quick-mix

Mezinárodní koncern Sievert SE, se sídlem v německém Osnabrücku, se díky stoletému působení od roku 1919 v různých odvětvích evropského průmyslu a stavebnictví, a spolu s obratem více než 400 milionů EUR, zařadil mezi respektované a uznávané výrobní společnosti.
Koncern Sievert provozuje více než 60 výrobních závodů v Německu, Číně, Holandsku, Polsku, Rusku, České republice a Slovensku, ve kterých pracuje více než 1700 zaměstnanců.
Značky koncernu Sievert zahrnují oblast výroby suchých maltových směsí, speciální stavební chemie, sanací a restaurování památkových objektů, tak jako omítkové systémy a produkty pro obklady a dlažby.

Malty a lepidla

Vyrovnávací hmoty a potěry, obkladový a lepicí systém, sanační malty...

Zateplení

Lepicí a armovací malty pro ETICS, nátěrové systémy, pastovité omítky...

Lícové zdivo

Zdicí malty, malty pro dodatečné spárování, malty pro lepení...

Zahrada

Malty pro pokládku a spárování přírodního kamene, betonové směsi...

Stavební chemie

Utěsňovací systémy, hydrofobizace, lepicí a stěrkovací hmoty, lepidla pro zateplovací systémy dřevostaveb, cementová lepidla a rychletvrdnoucí cementová lepidla pro obklady a dlažby, disperzní lepidla, epoxidové lepidla, spárovací hmoty, hydroizolace...