Zastoupení firem

Zastupujeme významné firmy v oblasti stavební chemie a stavebních materiálů, včetně aplikace a realizace.

Weber >>

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

 • řešení pro fasády
  Krášlení a zároveň i ochrana starých i nových fasád, v kombinaci barev a struktur. Současně respektování začlenění těchto staveb do okolí, brání v úvahu různé architektonické styly a zachování kulturního dědictví.
 • řešení pro obklady a dlažby, přírodní kameny
  Lepení všech druhů dlaždic na všechny druhy podkladů, ozdobné i technické spárování, ochrana proti vlhkosti a příprava pro úspěšnou a bezpečnou aplikaci.
 • řešení pro podlahy
  Komplexní řešení pro podlahové systémy, pro všechny typy podkladů, za pomocí všech druhů aplikací: ruční i strojní zpracování. Příprava podkladů pro podlahové kyrtiny, včetně penetrací.
 • řešení založená na technických maltách
  Pro úsporu času, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. Usnadnění lepení, fixaci, spojování, tmelení a vyrovnání. Od drobných prací až po silnice a mosty, a to ve všech fázích stavby.

quick-mix >>

Společnost quick-mix, se sídlem v německém Osnabrücku, je jednou ze složek mezinárodního koncernuSievert AG & Co. KG, jehož páteří je holdingová společnost s působením v různých odvětvích stavebnictví.

Firma quick-mix vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii pro všechny stavební obory, kde se pevně etablovala jako firma, která udává směr ve stavebním průmyslu. To vše především díky vysoké technologické úrovni výzkumu a vývoji v oblasti suchých maltových směsí.

Společnost quick-mix k.s., IČ: 25522523, se sídlem Brno - Černovice, Vinohradská 1112/82, PSČ 618 00, je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl A, vložka 9416 a je podrobena jednotnému řízení společnosti quick-mix Gesellschaft für Auslandsbeteiligungen mbH, se kterou tvoří koncern ve smyslu § 79 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích).

Za 30 let svého působení ve sféře stavebnictví si firma quick-mix získala velmi dobré jméno a uznání nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. Výrobky quick-mix jsou vyráběny ve 23. moderních výrobních závodech v Německu, Česku, na Slovensku, Rusku, Polsku, Lucembursku a Číně jsou dodávány do 18 evropských a asijských zemí.

 • Malty a lepidla
  Vyrovnávací hmoty a potěry, obkladový a lepicí systém, sanační malty...
 • Lícové zdivo
  Zdicí malty, malty pro dodatečné spárování, malty pro lepení...
 • Stavební chemie
  Utěsňovací systémy, hydrofobizace, speciální stavební chemie...
 • Zahrada
  Malty pro pokládku a spárování přírodního kamene, betonové směsi...
 • Zateplení
  Lepicí a armovací malty pro ETICS, nátěrové systémy, pastovité omítky...

OMIFLEX >>

Firma OMIFLEX se zabývá výrobou akrylátových a silikonových fasádních omítek,barev v širokém spektru barevných provedení - a to ve vysoké kvalitě při bezkonkurenčních cenách.

Omítky vyrábíme z velmi kvalitních surovin na základě osvědčených receptur mající původ v zemích EU (Německo, Francie) a splňují ty nejnáročnější normy stanovené v tomto oboru. Svědčí o tom výsledky laboratorních testů a certifikáty vydané TZÚS Praha a mnoho spokojených zákazníků.

Díky speciální technologii a vyloučením všech zbytečných mezičlánků na cestě výrobku k zájemci, se snažíme o udržení cenové hladiny na co nejnižší možné úrovni.

 • DELAP - struktural
  tenkovrstvá fasádní omítka na bázi akrylátu a silikonu.
  Jsou paropropustné, světlostálé, omyvatelné a vysoce odolné proti povětrnostním vlivům, vhodné i do interiéru, cca 600 barevných odstínů.
 • DELAP - speciál
  tahaná interiérová omítka na bázi akrylátu, vodu omyvatelná a paropropusná v široké škále barevných odstínů.
 • DELAP - mozaika
  je vhodná jako dekorační prvek jak v exteriéru tak v interiéru (sokly, sloupy, pilíře). Je vysoce odolná proti povětrnostním vlivům a otěru, omyvatelná a paropropustná v širokém spektru barevných kombinací.
 • DELAP - stěrka
  používá se k vyrovnávání nerovností podkladu a ke stabilizaci síťky na tepelně izolačních deskách před použitím omítek DELAP.
 • DELAP - penetra
  disperzní spojovací nátěr pod omítky DELAP barevný dle odstínu nanášené omítky.
 • DELAP - fasádní barvy
  vysoce kvalitní fasádní nátěr v mnoha barevných odstínech, na bázi akrylátu a silikonu.

MAPEI >>

Firma Mapei založená v roce 1937 v Miláně je v současnosti předním světovým výrobcem lepicích tmelů a chemických výrobků pro stavebnictví. Od šedesátých let dvacátého století Mapei uplatňuje strategii internacionalizace za účelem maximálního přiblížení potřebám místních trhů a snížení dopravních nákladů na minimum. Skupinu Mapei tvoří v současnosti 65 poboček s 62 výrobními závody, které působí na pěti kontinentech ve 30 zemích světa, z nichž každá je vybavena laboratoří kontroly jakosti. Kromě toho Mapei vytvořila po celém světě síť obchodně technických kanceláří ve všech významných zemích světa a nabízí hodnotný technický servis, který oceňují především projektanti, ale i profesionální realizační firmy.

Sortiment výrobků MAPEI je rozdělen do následujících skupin:

 • Výrobky na obklady a dlažby z keramiky a přírodního kamene
  Moderní výrobky se snadnou aplikací, dlouhodobou trvanlivostí a vysokou spolehlivostí, jejichž vlastnosti a technické parametry jsou v souladu s EN 12004, EN 12002, EN 13888 a s označením CE.
 • Výrobky pro lepení pružných a textilních krytin a parket
  Ucelený sortiment lepidel pro povlakové krytiny včetně výrobků pro přípravu podkladů.
 • Výrobky pro dřevěné podlahy
  Vysoce kvalitní lepidla, která umožňují dokonalejší, spolehlivější a bezpečnější postupy při lepení parket a přípravě podkladů.
 • Průmyslové podlahy
  Podlahové systémy na bázi cementu, epoxidových a polyuretanových pryskyřic. Jejich použití je jednoduché, spolehlivé a nabízí široké možnosti uplatnění
 • Výrobky pro stavebnictví
  Široký okruh výrobků umožňujících používání nejnovějších technologií a vyhovující všem potřebám při provádění stavebních konstrukcí a splňující současně i požadavky na dokonalý vzhled. Uplatňují se při novostavbách a rekonstrukcích vodohospodářských děl, mostů a dalších železničních i silničních staveb, při sanacích historických budov i v novodobé moderní architektuře.
 • Přísady do betonů a malt
  Ucelený sortiment suchých maltových směsí splňujících požadované vlastnosti, dlouhodobou trvanlivost a náročné technické požadavky na mechanickou i chemickou odolnost betonů a malt. Systémy ve shodě s normou EN 934.
 • Ochranné a dekorativní nátěry a stěrky
  Inovované výrobky pro dlouhotrvající, dokonalý a atraktivní vzhled povrchových úprav stavebních konstrukcí
 • Výrobky pro podzemní stavitelství
  Výrobky určené speciálně pro tunelářské technologie nebo obecně stavby prováděné pod úrovní terénu a vody.
 • Intenzifikátory mletí cementu
  Přísady zdokonalujících proces mletí cementu a zlepšující jeho užitné vlastnosti i výslednou kvalitu.

Подробнее на сайте: https://luckmedicine.ru https://forcehealth.ru
https://qualitymedicine.ruhttps://primemedicine.ruhttps://caremedicine.ru https://elmedicino.ruhttps://firehealth.ruhttps://medicinearea.ruhttps://youmedicine.ru https://italianmedicine.ruhttps://enjoyhealth.ru https://plusmedicine.ruhttps://fullmedicine.ruhttps://boomhealth.ruhttps://honeymedicine.ru

Napište nám

 1. Neplatný vstup
 2. Vaše jméno:
  Neplatný vstup
 3. Váš email:(*)
  Neplatný email
Go to top