O společnosti

Společnost AFFARONE GROUP s.r.o. vznikla na jaře 2007 transformací z firmy Tristan Michalowsky, který je zároveň jednatelem společnosti AFFARONE GROUP s.r.o.

Firma Tristan Michalowsky - obchodní zastoupení firem vznikla v roce 2002 a již od samého počátku se stala významným partnerem stavebním firmám v oblasti stavební chemie a speciálních stavebních materiálů na Opavsku a Ostravsku. S rozšířením činnosti firmy, bylo nutné změnit strukturu a došlo tedy ke vzniku společnosti AFFARONE GROUP s.r.o., která v roce 2008 dosahuje obratu v oblasti stavební chemie v řádech desítek miliónů korun.

Společnost je zaměřena především na dodávky stavební chemie, speciálních stvebních hmot a materiálů. Nevyhnutelně se ale také zabývá projekcí, realizovaním staveb, stavebním dozorem, vzděláváním zaměstnaců spolupracujících stavebních firem i jednotlivých živnostníků. Spoluprací s výrobní firmou OMIFLEX, která vyrábí, fasádní omítky, fasádní barvy, dekorační obklady, kamínkové omítky, dodává certifikované zateplovací systémy, aj., se dostává společnost AFFARONE GROUP s.r.o. na cestu expanze do celé ČR. Spoluprací získala nové pobočky a spolupracující realizační firmy. Sama aktivně připravuje vznik dalších obchodních míst a tak k centrále v Opavě, pobočkám firmy OMIFLEX přibudou nová obchodní místa.

  • AFFARONE GROUP s.r.o. neustále také vyhledává nové využití nabízených materiálů.
  • AFFARONE GROUP s.r.o. sází na kvalitu dodávaných materiálů, poskytovaný servis, technickou pomoc přímo na realizovaných stavbách, časovou flexibilitu a vstřícný přístup ke všem zákazníkům a jejich požadavkům.
  • AFFARONE GROUP s.r.o. je nejen vašim dodavatelem, ale i partnerem při řešení technických problémů,kde hrají roli rychlost řešení, kvalita materiálu, přijatelná cena.

 

Technická podpora

Nabízíme všem naším zákazníkům technickou podporu ve formě měření vlhkosti podkladních vrstev (beton, anhydrydy), přídržnost pochuzích vrstev odtrhovou metodou, konzultace a návrh systémového řešení balkonů, teras, fasád, sanací a dalších stavebních konstrukcí.

S jakýmikoli dotazy se na nás obraťe.

 

Napište nám

  1. Neplatný vstup
  2. Vaše jméno:
    Neplatný vstup
  3. Váš email:(*)
    Neplatný email
Go to top